Zerres

ŽIJEME KALHOTAMI

Firma Zerres - kalhotový specialista vytvářející aktuální kalhotovou módu, která rozumí současným trendům. S vášní a láskou k detailu produkuje kalhoty trvale vysoké úrovně.

Zaměstanci firmy nepracují pro Zerres, ale JSOU Zerres = jsou jejím srdcem, které tluče každým úderem pro kalhoty. Prostě ve firmě Zerres se žije kalhotami! Od r. 1919 existuje pro Zerres jen jedno = KALHOTY! Denně pracuje v centrále v Mönchengladbachu kolem sta kalhotových specialistů na nejvyšší kvalitě, perfektním střihu a výborném poměru cena/zpracování. Kalhoty jsou vyráběny nejlepšími zahraničními výrobci, kteří pracují exkluzivně pro Zerres. 80% z nich je řízeno systémem německé zodpovědnosti. Partnerské tkalcovské dílny v Itálii, Francii a Německu dodávají materiály skvělé kvality.

Zerres obléká ženy, které se rády módně prezentují, aniž by působily excentricky, ženy, které se chtějí v kalhotech cítit dobře a chtějí být vkusně oblečeny. Kalhoty Zerres jsou pro ženy s vysokými módními požadavky, velkými očekáváními na kvalitu a střih.